HAIR AND BEAUTY CONGRES PAESTUM 2021
05 listopada 2021

Na prestiżowych międzynarodowych Mistrzostwach Świata Hair and Beauty Congres Paestum 2021 Joanna Zaremba – Wanczura otrzymała nagrodę „Premio Speciale C.M.C.”. Jest to docenienie jej dotychczasowej pracy jako prezesa Stowarzyszenia C.M.C. Polska.

Świetnie spisali się także styliści trenowani przez Joannę, którzy następnego dnia zajęli czołowe miejsca na międzynarodowych zawodach fryzjerskich. To był zdecydowanie rok POLSKI we fryzjerstwie damskim i męskim.

✅Małgorzata Żebrowska - pierwszy start na arenie międzynarodowej i już uplasowała się w pierwszej piątce.

PROGRESIVE CUT GEOMETRIC GANES - miejsce 4 COMERCIAL DRYING CREATIVE SPRINT - miejsce 5 To bardzo zdolna i kreatywna osoba i na pewno w przyszłości osiągnie wszystko co zaplanowała.

✅Joanna Labun-Kuchar - jest zawodnikiem doświadczonym, trenuje w Zaremba International Akademi już kilka lat ???? a na konkursie w COMERCIAL DRYING CREATIVE SPRINT - zajęła miejsce 3 TECHNICAL CREATIVE CMC- miejsce 2 I w TECHNICAL BY NIGHT - miejsce 2

✅Dawid Koszyk - jest zawodnikiem, który z miesiąca na miesiąc pokazywał jak zdolnym fryzjerem jest ????‍♀️ a na konkursie nie miał sobie równych. Trenuje w Zaremba International Academy od kilku lat. Na konkursie wyczesał TECHNICAL BY NIGHT - 3 miejsce TECHNICAL CREATIVE CMC -1 miejsce COMERCIAL DRYING CREATIVE SPRINT - 1 miejsce


Galeria

© 2019 Zaremba Salony Fryzjerskie
Realizacja: Make Some Noise